Bestuur

Bestuur

 

Het bestuur van Scouting Uotha zorgt dat alles binnen de vereniging soepel verloopt. We zijn verantwoordelijk voor de ledenadministratie, begeleiding van de leiding, geldzaken en nog veel meer. Meerdere keren per jaar vergaderen we. Dan nemen we besluiten op groepsniveau. Bovendien organiseren we het teamleidersoverleg en de groepsraad. Daarnaast kom je ons tegen tijdens groepsevenementen en ook soms tijdens de draaidagen.
 

Contact
Het bestuur is per e-mail te bereiken via:
bestuur@uotha.nl.
Zijn er dringende zaken? Dan is onze voorzitter Ralf ook
telefonisch te bereiken op: 06 - 20 96 69 95.

 

Het groepsbestuur bestaat op dit moment uit:

Voorzitter

Ralf Donkers                           voorzitter@uotha.nl

Secretaris

Eline van Willigen                   secretaris@uotha.nl

Penningmeester

Twan van den Berg                 penningmeester@uotha.nl

Groepsbegeleider

Dirk van Ingen                         groepsbegeleider@uotha.nl

Ledenadministratie

Marjolein Melissen                ledenadministratie@uotha.nl

Algemeen lid

Michelle Huismans
Ronald Bast

Bestuur
V.l.n.r Twan, Dirk, Michelle, Eline, Marjolein en Ralf